Společná cesta k digitalizaci českých výrobců

Společná cesta k digitalizaci českých výrobců

  1. – 1.3.2023

K čemu je výrobní firmě digitalizace? Jaké výhody ve výrobě skýtá 3D tisk? Kde pracovníky zaškolit? Jak to celé zaplatit?

Dovolte, abychom Vás pozvali na odborné setkání vědecko-průmyslového sdružení Brain4Industry a České manažerské asociace pod názvem Společná cesta k digitalizaci českých výrobců. Akce se uskuteční ve středu 1. března 2023 od 9:00 – 15:00 hodin v prostorách laserového centra ELI Beamlines v Dolních Břežanech.

Na případových studiích z praxe Vám představíme rozmanitá vylepšení a úspory ve výrobě pomocí nových technologií jako jsou digitalizace, 3D tisk, topologická optimalizace a lasery, na kterých spolupracovali zástupci konkrétních firem a vědečtí odborníci ze sdružení Brain4Industry. Zjistíte, jak nejlépe inovace aplikovat, jak zaškolit a vzdělávat své pracovníky a jak podobné záměry financovat.

Společným setkáním Vás provede Radek Špicar, Viceprezident Svazu průmyslu a dopravy.

PROGRAM SETKÁNÍ KE STAŽENÍ: ZDE

Registrace: Z kapacitních důvodů prosíme o registraci každého z účastníků Vaší organizace ZDE (do pátku 24.2.2023 do 12:00 hodin). Podrobné pokyny zašleme před akcí registrovaným účastníkům.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na tomto emailu matejkova@star-cluster.cz

Těšíme se na společné setkání!

Tým Brain4Industry